fkomarskaFudbaleri Omarske imalu su uspješnu generalnu provjeru pred početak prvenstva Druge lige Republike Srpske – grupa Zapad narednog vikenda.

Ekipa trenera Milenka Vulete doživjela je u Novom Gradu poraz od prvoligaša RS Slobode rezultatom 3:2, ali joj je pružila dostojan otpor, a prvo poluvrijeme riješila je u svoju korist rezultatom 0:1 golom Ananda Krecelja u 40.minuti.

U nastavku „crveni“ su napravili preokret i pogocima Ljubana Antonića u 70. te Bojana Zdjelara u 85.minuti stigli do vođstva, a pri rezultatu 1:1 nisu iskoristili penal (Marinko Rastoka pogodio je prečku u 74.minuti), da bi Borislav Grahovac u 88.minuti izjednačio na 2:2. Trijumf domaćima donio je svojim drugim golom Antonić u posljednjoj 90.minuti.

Omarska je susret na stadionu „Mlakve“ počela u sastavu: Jokić, N.Nišević, Anđić, Malešević, B.Romanić, Grahovac, De.Romanić, Da.Romanić, Panić, Jaćimović, Krecelj, a u drugom dijelu još su igrali: Zdjelar, Višić, D.Nišević, Đ.Rosić, Popović, Vujasin, B.Rosić.