rudar prijedor-kadeti-proljece 2016Kadeti Rudar-Prijedora ostvarili su zasluženu pobjedu rezultatom 2:0 u duelu sa vršnjacima iz ekipe Mladost Doboj Kakanj u okviru 16. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Iako su bili bolji rival u prvom dijelu susreta domaći nisu uspijevali pronaći put do mreže golmana Levića koji je imao nekoliko sjajnih intervencija u prvih 40 minuta igre.

Ipak, u nastavku je došla do izražaja bolja igra izabranika trenera Marjanovića.

Za vodstvo domaćih pogodio je Živanić nakon dobre akcije svojih saigrača u 44. minuti da bi konačnih 2:0 postavio Mile Kovačević lijepim udarcem u 61. minuti.