rudar prijedor-leotar-kadeti 1U okviru Omladinske Premijer lige BiH proteklog vikenda odigrani su susreti 20. kola u obje konkurencije a podmladak FK „Rudar-Prijedor“ bio je domaćin FK „Leotar“ Trebinje.

Kadeti su odlično počeli meč protiv vršnjaka iz Trebinja a veliku šansu za vođstvo propustio je Gavranović u 6. minuti kada je njegov udarac sa bijele tačke odbranio golman gostiju Radović.

Međutim, izabranike trenera Keranovića to nije obeshrabrilo, pa su preko raspoloženog Redžića koji je het-trik upisao za svega devet minuta (9., 10. i 18. minuta) stigli do velike prednosti protiv Trebinjaca koji su doputovali sa svega 11 kadeta.

Prema svemu viđenom na Gradskom stadionu u Prijedoru, drugi dio meča predstavljao je samo „formalnost“.

Najprije su gosti smanjili preko Deretića da bi Davidović sa dva gola postigao konačan rezultat 5-1.

rudar prijedor-leotar-kadeti 2KADETI
FK „RUDAR-PRIJEDOR“ – FK „SLAVIJA“ ISTOČNO SARAJEVO 5-1(3-0)

RUDAR-PRIJEDOR
Dragić (od 56. Aničić), Lajić, Redžić, Tica, Zolak(od 49. Mikić), Gavranović, Kovačević, Mandić (od 62. Mašić), Davidović, Trkulja, Palić