Veterani Fudbalskog kluba Sloga iz Rakelića ugostili su danas na stadionu u Saničanima veterane najtrofejnijeg srpskog fudbalskog kluba, beogradske Crvene zvezde.

Iako je rezultat bio u drugom planu, treba reći da su gosti, koje su predvodile nekadašnje vedete kluba sa Marakane Miloš Šestić i Zdravko Borovnica, slavili rezultatom 5:1 (3:0).

Golove za beogradske „crveno-bijele“ u susretu koji je igran 2 puta po 30 minuta, postigli su Vladimir Tintor u 12., 21., 33. i 36.(iz penala) i Siniša Jeftović u 24.minuti, dok je strijelac „počasnog“ gola za domaće veterane bio Branimir Kečan u 45.minuti iz penala.

Osim funkcionera i igrača Sloge dobrodošlicu gostima je poželio i gradonačelnik Prijedora Milenko Đaković.

Druženje veterana ova dva kluba nastavljeno je u restoranu „Ribarska priča“ u Saničanima.