prijedor-borac-prijateljska (2)Rukometaši Borca m:tel pobijedili su Prijedor rezultatom 37:22 (18:10) u prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Crveno-plavi tim, koji s klupe predvodi trener Ratko Đurković, od početka je nametnuo žestok ritam i poslije prvih 30 minuta poveo sa osam razlike, te praktično riješio pitanje pobjednika.

U nastavku meča u dvorani “Borik” viđena je gotovo identična slika na terenu, pa je Borac povećao prednost na konačnih “plus 15”.

U banjalučkom timu najbolji akteri meča bili su Vladan Đurđević sa sedam golova i Miloš Nježić sa pogotkom manje, dok su se kod gostiju iz Prijedora po pet puta u strijelce upisali Jovica Radaković i Srđan Savić.