fkomarskaU okviru priprema za sezonu 2014/15 fudbaleri drugoligaša Omarske odigrali su i prvi prijateljski susret.

Izabranici trenera Vulete su odmjerili snage sa ekipom BSK-a iz Banjaluke i ostvarili su sigurnu pobjedu rezultatom 4-2.

Od početka utakmice je bilo vidljivo da su domaći dosadašnji tok priprema odradili odlično pa su do kraja prvog dijela igre „napunili“ mrežu gostiju (4-0).

U drugom dijelu igre promijenjen je veliki broj igrača u obje ekipe, a u takvom odmjeravanju snaga bolje su se snašli gosti koji su do kraja uspjeli ublažiti poraz za konačnih 4-2.

Omarska je nastupila u sastavu: Petrović, Rosić Đorđe, Romanić Bojan, Nišević Dejan, Pađan, Anđić, Romanić Darko, Zdjelar, Krecelj, Hrvaćanin, Jaćimović, dok su u nastavku priliku dobili i Begović, Višić, Rosić Branko, Kolundžija, Panić, Malešević.

Pogotke za domaće postigli su Krecelj u 15. i 30., Zdjelar u 32. i Rosić Đorđe 44. minuti.

Sljedeći prijateljski susret Omarska igra u subotu kada im u goste dolazi Sloboda iz Mrkonjić Grada.