krajina-omarska-prijateljskaOmarska je u finalu Turnira šampiona poražena od BSK-a sa 3:1.

Viđena je otvorena i lijepa fudbalska predstava.

BSK je poveo 1:0 golom nakon greške odbrane Omarske.

Sredinom prvog poluvremena, Panić je fauliran u šesnaestercu, sudija je pokazao na bijelu tačku, ali je neprecizan bio Romanić Dejan.

Samo minut kasnije BSK je kaznio Omarsku za taj promašaj. Igrač BSK-a je postigao evrogol i povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu igralo se još otvorenije. Nakon jednog kornera Vladan Anđić je smanjio na 2:1.

Djelovalo je da Omarska može do izjednačenja, ali su nedugo zatim, takođe golom nakon kornera, igrači BSK-a povisili na 3:1 i ispostaviće se postavili konačan rezultat.

Na taj način BSK je osvojio ovaj turnir, a Omarska je zauzela drugo mjesto.

Za najboljeg igrača turnira je proglašen Knezić iz BSK-a, a Branko Rosić, prvotimac Omarske, proglašen je za najperspektivnijeg igrača.

Omarska: BSK 1:3