kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (1)Još jednom je takmičenje u Kupu grada Prijedora potvrdilo da favorita nema, posebno u susretu u kojem je, poslije prednosti od dva gola na odmoru, člana Četvrte lige FSP Prijedor iz Kozaruše, domaćin iz ranga niže slavio, Rasavci: Mrakovica 3:2.

Goste je uz rominjanje kiše na terenu u Rasavcima u vođstvo već u 8.minuti doveo njihov najbolji igrač Neno Grahovac, da bi u 37.minuti Boško Banović udarcem sa „bijele tačke“ duplirao svoje ekipe, za rezultat na odmoru od 0:2.

„Režiser“ preokreta izabranika koje vodi trener-igrač Dejan Novaković, bio je u nastavku Boris Knežević, pogocima u 53.minuti iz penala i pola sata kasnije, dok je izjednačenjeu 61. minuti igre donio pravim „evro-golom“ Momčilo Grbić.

Poklon „Sport visiona“ Kneževiću, kao najboljem akteru utakmice, uručio je delegat ovog zanimljivog susreta Vlade Zolak, nakon posljednjeg zvižduka veoma dobrog sudije Ognjena Došena.

kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (2)Rasavci: Mrakovica (Kozaruša) 3:2(0:2)

Rasavci
Stadion: FK Rasavci
Sudija: Ognjen Došen (Prijedor) 8
Strijelci: Knežević u 53. (iz penala) i 83. i M.Grbić u 61. za Rasavce, a N.Grahovac u 8. i Banović (iz penala) u 37.minuti za Mrakovicu
Žuti karton: Kovačević (Rasavci)

RASAVCI:
Kutlača 6,5, Bilbija 7 (od 50. Vukić 7,5), M.Grbić 7,5, Veselinović 7,5, Novaković 7,5, Babić 6,5, Kovačević 7,5, Knežević 8, Gajić 7, Karajica 6,5 (od 65. Borenović -).

MRAKOVICA:
Borisavljević 6, Škorić 6, Jež 6, Kobas 6,5, Deumić 7, Vidović 6,5, Grahovac 7,5, Banović 7 (od 61. Parhamov -), A.Grahovac 6,5, Miodragović 6,5, Plemić 7

Igrač utakmice: Boris Knežević (Rasavci)

Foto – FK Rasavci

kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (3) kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (4) kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (5) kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (6) kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (7) kup grada prijedora-rasavci-mrakovica (8)