Na Gradskom stadionu u Prijedoru odigrana je prva utakmica polufinala Kupa Republike Srpske za juniore.

Mladi fudbaleri “Rudar-Prijedora” savladali su vršnjake iz “Krupe” rezultatom 1:0.

Pogodak vrijedan velikog slavlja postigao je Filip Predojević u trećoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Zanimljivo, on je u igru ušao svega par minuta ranije umjesto Šebeza.

Mladi napadač je pokazao snalažljivost i preciznost koja je njegovom timu donijela minimalnu prednost pred revanš u Krupi na Vrbasu.

Bio je to u pravom smislu riječi pogodak u posljednjim sekundama meča pošto je sudija Aleksić nakon što su gosti krenuli sa centra svirao kraj.

Rudar-Prijedor: Krupa (Krupa na Vrbasu) 1:0 (0:0)