U okviru 8. kola Druge lige Republike Srpske – Grupa “Zapad”, rukometaši “Prijedora” gostovali su u Brodu kod domećg RK “Sava”.

Izabranici trenera Radakovića ostvarili su ubjedljivu pobjedu rezultatom 35:23 (15:9).

Prijedorčani su ostvarili treću pobjedu pa se uz jedan remi i tri poraza nalaze na četvrtom mjestu tabele sa sedam osvojenih bodova.

Od strata utakmice gosti su pokazali da su spremnija ekipa pa je njihova prednost rasla iz minuta u minut do konačnih +12.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Đaković sa 10 golova dok je Puzić postigao 8.

U redovima domaćih izdvojio se Novaković sa 5 pogodaka.

Narednog vikenda Prijedorčani će ugostiti ekipu “Borac 2” iz Banjaluke.

ORK Sava: ORK Prijedor 23:35 (9:15)