Počela je nova sezona Druge futsal lige Republike Srpske – Grupa “Zapad”.

Igrači KMF “Prijedor” su u 1. kolu na parketu dvorane “Mladost” u našem gradu savladali ekipu KMF “Kozara” iz Gradiške.

Konačan rezultat glasio je 4:1.

Domaći su od početka meča loptu držali više u nogama i strpljivo kombinovali, dok su gosti vrebali šansu iz kontranapada.

Prijedorčani su u prvom dijelu igre imali nekoliko izglednih prilika.

Šutirali su na gol protivnika gotovo svi domaći igači koji su zaigrali ali su bili neprecizni ili je golman Đorđić sjajno reagovao, pa se na odmor otišlo sa nepopularnih 0:0.

Ipak, čim je počeo nastavak, Prijedorčani su poveli preko Sajaka.

Nakon golova Panića u 25. i Marinovića u 30. minuti izgledalo je da se sprema debakl gostiju, ali je Stefan Golić pogotkom u 31. minuti unio dozu neizvjesnosti.

Da tri boda i definitivno ostanu u Prijedoru pobrinuo se svojim drugim golom Marinović u 39. minuti za konačnih 4:1.

KMF Prijedor: KMF Kozara 4:1 (0:0)