Učenici Osnovne škole “Branko Ćopić” Prijedor učestvovali su na regionalnom takmičenju iz fizike koje je protekle subote održano u OŠ “Dositej Obradović” Razboj Lijevče.

Nakon uspjeha na gradskom takmičenju, mladi Prijedorčani su ostvarili odlične rezultate i na regiji gdje je konkurencija jača.

U konkurenciji sedmih razreda Srđan Petković je bio najbolji i zasluženo osvojio prvo mjesto i ostvario plasman na Republičko takmičenje.

Kod osmih razreda Jovan Novković je bio treći a Lazar Vuković sedmi, dok je u konkurenciji maturanata (deveti razredi) Andrija Mandić bio drugi.

Učenike je pripremala nastavnica Vesna Kovrlija.

Tekst – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com
Ustupljena fotografija