Fudbaleri ekipe FSA Prijedor osvojili su trofej namijenjen pobjedniku „Jelen“ Kupa grada Prijedora pošto su u finalu savladali favorizovani Rudar-Prijedor rezultatom 3:2 (3:1).

Iako za mnoge to predstavlja svojevrsno iznenađenje, svi koji su ovog poslijepodneva bili na stadionu „Poljana“ mogli su vidjeti da je ekipa koju je sa klupe predvodio trenerski tandem Bašić-Antonijević, sasvim zasluženo stigla do pobjede i pehara koji im je izmakao u prošlogodišnjem finalu kada je su bolji bili fudbaleri Omarske.

Poveli su nominalni „domaćini“ preko Ilije Runića u 12.minuti da bi Milan Šakić poravnao minut kasnije.

Potom je Vedran Mršić u 20. i 31. minuti pogodio mrežu golmana Šarca za visokih 3:1 nakon prvog dijela igre.

Iako su igrači Rudar-Prijedora pokušavali nešto više u nastavku meča to im nije uspijevalo sve do sudijske nadoknade kada je sjajnim pogotkom sa oko 30-ak metara Ervin Ćatić postavio konačnih 3:2.