Komšijski derbi Regionalne lige – grupa Zapad koji je igran na stadionu „Poljana“ okončan je bez pobjednika, FSA Prijedor: OFK Brdo 1:1.

Domaći su poveli u 17.minuti, kada je poslije prekršaja nad Milošem Stevićem u protivničkom šesnaestercu Stefan Mikić bio precizan sa „bijele tačke“ 1:1.

Gosti iz Hambarina, iako su od 33.minuta igrali bez isključenog Vahida Karupovića, stigli su u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena preko Željka Stegića do izjednačenja.

Iako je ekipa Nenada Bašića do kraja susreta imala terensku inicijativu, izabranici Amira Kaltaka su sačuvali svoju mrežu i odnijeli bod na svoje „Vedro polje“.

FSA Prijedor: OFK Brdo 1:1(1:1)

Stadion: „Poljana“
Sudija: Bojan Džepina (Prijedor) 6,5
Strijelci: S.Mikić u 17. (iz jedanaesterca) za FSA Prijedor, a Stegić u 45.+1 minuti za OFK Brdo
Žuti kartoni: Runić, Rudak, Kotaran (FSA Prijedor), Karupović, Gredelj, Ibričić, Sarhatlić (OFK Brdo)
Crveni karton: Vahid Karupović (OFK Brdo) u 33.minuti