Porazom od Radnika u Bijeljini rezultatom 5:2 u susretu pretposljednjeg kola prvenstva, Rudar-Prijedor je ispao iz Premijer lige BiH i naredne sezone će se takmičiti u Prvoj ligi Republike Srpske.

Utakmica u Bijeljini počela je otvoreno. Bilo je nekoliko prilika pred oba gola, a prvi su slavili gosti.

U 15. minuti zatresla se mreža golmana Hodžića, strijelac za Prijedorčane bio je Santos i to je bilo 0:1.

Nakon toga ludilo u Bijeljini. Poravnali su domaćini na 1:1 golom Blagojevića u 27. minuti, a u 30. minuti totalni preokret, Živković pogađa za vodstvo Radnika od 2:1.

Pantelić pogađa sa bijele tačke u 34. minuti i to je bilo 3:1 za Radnik, a nevjerovatno poluvrijeme u Bijeljini začinio je Jakupović pogotkom za 3:2 u 45. minuti.

U nastavku susreta takođe vrlo dobar fudbal u Bijeljini, a šesti pogodak vidjeli smo u 67. minuti.

Za vodstvo Radnika od 4:2 pogodio je Vazda.

Konačnih 5:2 postavio je Došlo u 89. minuti utakmice.

Radnik: Rudar-Prijedor 5:2