rudar prijedor-borac bl-kadeti (1)Proteklog vikenda je odigrano 4.kolo Omladinske lige BiH – grupa Zapad u kojoj se takmiče mlađe selekcije Rudar-Prijedora.

Mladi Prijedorčani su u „krajiškom derbiju“ dočekali vršnjake iz banjalučkog Borca na stadionu u Ljubiji, te su ostvarili remi i poraz.

Kadeti Rudar-Prijedora koje vodi trener Srđan Marjanović bili su bolji od prvog sudijskog zvužduka, a dobru igru su krunisali lijepim golom Kovačevića u 18.minuti.

Nastavili su domaći stvarati šanse i u nastavku meča, ali nisu imali preciznosti i sreće da udvostruče prednost.

Gostujuća ekipa je uvođenjem nekoliko svježih igrača uspjela pred sam kraj susreta stvoriti pritisak a prvi opasan udarac sjajno je odbranio Kačavenda.

Međutim, pet minuta prije kraja, golman domaćih nije mogao ništa kada je Turanjanin odličnim udarcem sa ivice šesnaesterca poslao loptu u donji desni ugao za konačnih 1:1.

Rudar-Prijedor je nastupio u sastavu: Kačavenda, N.Marmat, Vukmanović, Janjušić, Kovačević, Žerić(Sajak), Radaković, Krneta, Raković, D.Marmat i Javorić(Ćorić).

rudar prijedor-borac bl-juniori (1)Juniori Rudar-Prijedora koje vodi trener Zoran Bujić poraženi su rezultatom 0:4.

Nakon početka meča kada su domaći imali više od igre, gosti iz prve prave akcije preko Burgića postižu pogodak u 17.minuti.

U posljednjim trenucima prvog dijela igre, igrač Borca Perišić postiže drugi, a na samom početku nastavka i treći gol za Banjalučane.

Isti igrač je golom u 70.minuti ostvario het-trik i postavio konačnih 0:4.

Iako je poraz ubjedljiv, treba reći da su i Prijedorčani imali svoje šanse koje nisu iskoristili.

Rudar-Prijedor je nastupio u sastavu: Komnenović, Drljača(Stojanović), Lajić, Polovina(Petoš), Paunović, Trkulja(Tambić), Bujić(Krneta), Brdar, Kuridža, Rokvić(Živanić) i Kovljen.

rudar prijedor-borac bl-kadeti (2) rudar prijedor-borac bl-kadeti (3) rudar prijedor-borac bl-kadeti (4) rudar prijedor-borac bl-kadeti (5) rudar prijedor-borac bl-juniori (2) rudar prijedor-borac bl-juniori (3) rudar prijedor-borac bl-juniori (4) rudar prijedor-borac bl-juniori (5)