gomjenica-rudar prijedor juniori-prijateljska (1)Po toplom i sparnom vremenu u prijateljskoj utakmici prijedorska Gomjenica je poražena sa minimalnih 0:1 od ekipe juniora Rudar-Prijedora, koji su, kako zbog tehničko-taktičke obučenosti, tako i brzine i borbenog pristupa, svima zanimljiv sparing partner.

Prvo poluvrijeme pripalo je, po nadmoćnosti, izabranicima trenera Igora Mršića, koji nisu našli načina da savladaju sigurnog golmana nada „rudara sa Sane“, Marka Komljenovića.

U nastavku „klinci“ Zorana Bujića bili su mnogo opasniji, ali je od ovog ljeta novi čuvar mreže regionalnog ligaša Republike Srpske, Vojislav Vasiljević, bio odličan.

U 58.minuti još jednom se pokazao kao majstor za penale, zaustavivši loptu koju je sa „bijele tačke“ uputio Dejan Bujić.

Ipak, uspio je da ga“’matira“ David Kuridža u 85.minuti, pogodivši „na drugoj stativi“ cilj iz blizine, na idealan centaršut Bujića sa desne strane koji se tako „iskupio“ za promašen penal.

gomjenica-rudar prijedor juniori-prijateljska (2)Gomjenica: Rudar-Prijedor (juniori) 0:1(0:0)

Stadion: „Kod Celpaka“
Gledalaca: 30
Sudija: Mladen Stupar (Priejdor)
Strijelac: Kuridža u 85.minuti

GOMJENICA:
Vasiljević, Dragić, Tadić, Čorokalo, Đurkić, Torbica, Kreća, Zorić, Davidović, Pantoš, Milošević
Igrali su još: Lazić, Lajić, Stojanović

RUDAR-PRIJEDOR(JUNIORI):
Komljenović, Stojanović, Rokvić, Petoš, Topalović, Josipović, Brdar, Krneta, Živanić, Trkulja, Kovljen
Igrali su još: Zorić, Tambić, Drljača, Pavlović, Bujić, Kuridža

gomjenica-rudar prijedor juniori-prijateljska (3) gomjenica-rudar prijedor juniori-prijateljska (4)