omarska-rudar prijedor-prijateljska (2)Fudbaleri Rudar-Prijedora savladali su regionalnog ligaša, ekipu Dubrava, rezultatom 2:0 u polufinalu Memorijalnog turnira “Dragan Kovačević” koji organizuje FK “Jedinstvo” iz Žeravice.

Prijedorčani su pitanje pobjednika riješili u prvom poluvremenu kada su pogodili Ćatić u 23.minuti i Slaven Kovljen pred sam odlazak na odmor.

Rudar-Prijedor je nastupio u sastavu: Petrović, Miličević, Marić, Dalić, Lajić, Vojnović, Šakić, Burazor, Rokvić, S.Kovljen, Ćatić, a priliku sa klupe dobili su: Inđić, Milinković, P.Kovljen, Gavranović, Mrkić, Jaćimović, Paunović, Davidović i Lolić.

Izabranici trenera Jelisavca finale će igrati u nedjelju a protivnik će im biti bolji iz današnjeg meča u kojem se sastaju domaće Jedinstvo i Kozara iz Gradiške.

bsk-rudar prijedor-prijateljska (2) rudar prijedor-capljina (4)