gracanica-prijedor (1)Rukometaši Prijedora doživjeli su poraz u susretu 21. kola Premijer lige BiH.

Izabranici trenera Saše Babića poraženi su na gostovanju u Gračanici od istoimenog domaćina rezultatom 35:31 (20:8).

Prijedorčani su loše „otvorili“ susret pa su u 19 minuti imali zaostatak od 10 golova (12:2), a na kraju prvog dijela igre bilo je 20:8.

U drugom poluvremenu „probudli“ su se i gostujući rukometaši, golmani su se „razbranili“ pa je Prijedor na kraju doživio „častan“ poraz 35:31.

Kod domaćih Bašić i Osmanhodžić su dali po 8 golova dok su u redovima Prijedorčana prednjačili Unčanin i Blagojević sa po 9 golova.

gracanica-prijedor (2)Treba istaći i raspoložene golmane na obje strane.

Ahmetašević je kod Gračanice imao 18 odbrana dok su golmani Prijedora zajedno imali 18 odbrana (Babić 9, Topić 7, Beširević 1 + 1 sedmerac).

-Loše smo odigrali prvi dio meča, iako sam sa dva tajm-auta pokušavao prekinuti seriju domaćih koji su „otvaranje“ susreta odigrali furiozno i u tom ritmu nastavili do kraja prvih 30 minuta igre. Mi smo tek u drugom dijelu pokazali šta znamo pa smo doživjeli podnošljiv poraz a ne rezultatsku blamažu – rekao je trener Prijedorčana Saša Babić.

On je dodao da su već okrenuti novom prvenstvenom kolu, kada u srijedu u dvoranu „Mladost“ stiže RK Gradačac.