vogosca-prijedor (1)Rukometaši Prijedora nisu u sedamanaestom kolu Premijer lige BiH uspjeli da iznenade u gostima ekipu Vogošće, koja je u nastavku prvenstva ostvarila maksimalan učinak, četvrtim uzastopnim trijumfom, pošto je slavila sa 36:29(19:12).

Prednost domaćih sa poluvremena smanjivali su na četiri gola (20:16) u 33. minuti, kao i kada je ponovo vraćao pomenutu razliku, u samom finišu (55. minut , 32:28), ali nisu stigli bar do boda, pa su petu poziciju na tabeli ustupili upravo ovom rivalu.

-Zaslužena pobjeda u ovom trenutku kvalitetnijeg protivnika, kojeg je do novog, računajući i jedan jesenji, petog trijumfa u nizu, predvodio nezadrživi, bivši reprezentativni srednji bek Ivan Divković, a vrijedi istaći i vrhunsko suđenje djelilaca pravde iz Mostara, dostojno duela klubova, pretendenata na najviši plasman – rekao je sekretar RK Prijedor Zoran Kaurin.

vogosca-prijedor (2)Vogošća –Prijedor 36:29(19:12)