U susretu 11. kola Prve lige Republike Srpske, rukometaši “Prijedora” ostvarili su pobjedu protiv “Bijeljine” rezultatom 30:23 (16:9).

Sedmim trijumfom u jesenjem dijelu prvenstvu, uz jedan remi i tri poraza, Prijedorčani su stigli do 15 osvojenih bodova.

Time su ostali u samom vrhu šampionata i na proljeće će imati priliku da se bore za titulu.

Od početka su domaći nametnuli svoj ritam igre.

U prvom poluvremenu “vukao” je Milan Marinović, u nastavku mu se pridružio i Dugajlić pa je pobjeda bila zaslužena.

Treba reći da su gosti doputovali na meč sa samo sedam igrača i golmanom pa realno nisu mogli više ni očekivati.

Kod domaćih Dugajlić je postigao 9 a Milan Marinović 7 golova dok je kod Bijeljinaca najefikasniji bio Aleksandar Marinović sa 6 pogodaka.