gomjenica-fsaU derbiju dvije prvoplasirane ekipe Četvrte lige Prijedor, „Gomjenica“ je nakon 0:2, stigla do izjednačenja protiv do kraja prvenstva teško dostižnog lidera, ekipe „FSA“.

Gosti su bili sigurni u prvom dijelu meča pa su poveli golovima Marinovića i Drinića.

Domaći su do boda stigli u finišu susreta. Prvo je pogodio Bjelobrk u 85. minuti da bi dvije minute kasnije sudija Eremić dosudio penal za „Gomjenicu“.

Udarac Kneževića ukrotio je golman gostiju Vasiljević a lopta je završila u korneru. Nakon udarca iz ugla Tevanović je sjajnim volej udarcem sa ivice kaznenog prostora pogodio mrežu „FSA“ za konačnih 2-2, čini se i najpravedniji ishod meča.

Gomjenica – FSA 2:2 (0:2)

Stadion – kod Celpaka
Gledalaca – 100
Sudije: Bojan Eremić(glavni), Dalibor Anđić i Zoran Bilbija(pomoćnici)
Delegat: Miroslav Milić
Žuti kartoni: Bjelobrk, Mršić I.(Gomjenica), Rečević, Tesla, Marinović, Vasiljević(FSA)

Strijelci:
0:1 Marinović (13)
0:2 Drinić (35)
1:2 Bjelobrk (85)
2:2 Tevanović (87)

GOMJENICA:
M.Torbica 6,5, Dragić 6,5, Tadić 7, Bjelobrk 7, Draganić 6 (od 71.minuta Tevanović -), Đurkić 7,5, Knežević 6, V.Torbica 7, Kreća 6 (od 65.minuta Sredić -), I.Mršić 6 (od 65. Milutinović -), Lazić 7

FSA:
Vasiljević 7, Runić 6,5, Rudak 6,5, Rečević 7, Drinić 7, Kapetanović 6 (od 61. Kaltak 6), Bilaković 7, Babić 6,5 (od 87. Pantoš -), Marinović 7, V.Mršić 7, Tesla 6,5 (od 52.minuta Stević 6,5)