Fudbaleri OFK Brdo zasluženo su slavili u 26.kolu Regionalne lige – Grupa Zapad.

Oni su na domaćem terenu savladali FK Milan iz Kosjereva rezultatom 3:1 (2:1).

U jeku napada domaćih, gosti su istrčali brzu kontru u 10.minuti, Jokanović je prošao po lijevoj strani i dodao na “peterac” gdje je Salmadija poslao loptu u gol pored nemoćnog Jadranka Vidovića.

Deumić je uspješno realizovao opravdano dosuđeni penal(zbog igranja rukom) za izjednačenje 1:1 u 30.minuti.

Nemanja Miljević je udarcem sa gotovo 30 metara u 31.minuti iznenadio golmana gostiju za preokret domaćih.

Isti igrač je u 57.minuti postigao evro gol za konačnih 3:1.

Akcija je krenula od golmana Vidovića, uz nekoliko “duplih” pasova i kratkih dodavanja po lijevoj strani, lopta je na 20-ak metara od gola došla do Miljevića koji preciznim udarcem pogađa gornji desni ugao Railića.

OFK Brdo: FK Milan 3:1

Hambarine
Stadion “Vedro Polje”
Gledalaca: 90
Sudija: Slaviša Šarić
Strijelci: Deumić u 30.iz penala, Miljević u 41. i 57. za Brdo, Salamadija u 10.minuti za Milan
Žuti kartoni: Stegić, Islamovski, Kljajić (Brdo)