Nova nesreća na području Prijedora.
Prilikom radova u šumi teško je stradao naš sugrađanin
-Dana 20. juna oko 10:10 časova Policijskoj upravi Prijedor je prijavljeno da je u šumi u mjestu Malo Palančište, prilikom sječe stabla, povrijeđeno lice N.T. iz Prijedora. Zbog težine povreda lice je prevezeno u Univerzitetsko klinički centar Republike Srpske. U toku je preduzimanje mjera i radnji na utvrđivanju okolnosti prijavljenog događaja – potvrdila nam je Zvezdana Alendarević, portparolka PU Prijedor.
Tekst i foto ilustracija- Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com