Nova saobraćajka na prijedorskim ulicama ovog utorka uveče.
Kako saznajemo nezgode se dogodila oko 22:05 časova u ulici Muharema Suljanovića.
Došlo je do sudara putničkih automobila “BMW” i “Golf”.
Na licu mjesta intervenisala je i služba hitne pomoći prijedorskog Doma zdravlja koja je medicinski zbrinula i odvezla oba vozača.
Za sada nemamo informacija kakav je stepen njihovih povreda.
Uviđaj su obavili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Prijedor.
Tokom njegovog trajanja, bio je obustavljen saobraćaj u dijelu ulice Muharema Suljanovića.
Na oba vozila je pričinjena materijalna šteta.
Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.
Tekst i foto ilustracija – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com
