Nova saobraćajka na prijedorskim ulicama ovog utorka uveče.

Kako saznajemo nezgode se dogodila oko 22:05 časova u ulici Muharema Suljanovića.

Došlo je do sudara putničkih automobila “BMW” i “Golf”.

Na licu mjesta intervenisala je i služba hitne pomoći prijedorskog Doma zdravlja koja je medicinski zbrinula i odvezla oba vozača.

Za sada nemamo informacija kakav je stepen njihovih povreda.

Uviđaj su obavili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Prijedor.

Tokom njegovog trajanja, bio je obustavljen saobraćaj u dijelu ulice Muharema Suljanovića.

Na oba vozila je pričinjena materijalna šteta.

Vozači oprez, prilagodite svoju vožnju uslovima na putu i poštujte saobraćajne propise.

Tekst i foto ilustracija – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com