Rukometašice ŽRK “Mira” učestvovale su na Međunarodnom turniru u mini rukometu u Slavonskom Brodu.

Postigle su veliki uspjeh osvojivši prvo mjesto u kategoriji rukometašica koje su 2016. godište.

“Mirine” mlade rukometašice odigrale su 6 utakmica sa klubovima iz Hrvatske i BiH i pokazale apsolutnu dominaciju na ovom međunarodnom turniru.

Anđela Marić je proglašena za najboljeg golmana turnira.

Za ekipu ŽRK “Mira” nastupile su : Dunja Berić, Ana Matković, Nikolija Kobas,Nikolija Vrućinić, Anđela Marić, Leona Preradović, Alina Redžić i Jasmina Semanić.

kozarski.com