Obavještavaju se građani Prijedora da je organizovan besplatan autobuski prevoz za Donju Gradinu u nedjelju, 19. aprila.

Polazak je u 07:30 časova ispred Gradskog stadiona u Prijedoru.

Obezbijeđena su dva autobusa za prevoz građana.

Povratak je planiran po završetku ceremonijalnog dijela u Donjoj Gradini.

Pozivaju se svi zainteresovani građani da se pridruže i odaju počast žrtvama genocida nad Srbima, Jevrejima i Romima u NDH (1941-1945).

Grad Prijedor