Obavještavaju se građani Prijedora da je organizovan besplatan autobuski prevoz za Donju Gradinu u nedjelju, 19. aprila.
Polazak je u 07:30 časova ispred Gradskog stadiona u Prijedoru.
Obezbijeđena su dva autobusa za prevoz građana.
Povratak je planiran po završetku ceremonijalnog dijela u Donjoj Gradini.
Pozivaju se svi zainteresovani građani da se pridruže i odaju počast žrtvama genocida nad Srbima, Jevrejima i Romima u NDH (1941-1945).
Grad Prijedor