Regionalni ligaši Gomjenica i Brdo su u prvoj provjeri tokom zimskih priprema remizirali 2:2 u prijateljskom susretu sa poluvremenima od po 40 minuta.

Prijedorčani su u otvorenoj igri oba rivala poveli golom Stefana Sojnića već u 2.minuti.

Ekipa iz Hambarina je stvorila nekoliko povoljnih prilika, ali je golman domaćih Vojislav Vasiljević bio na visini zadatka, međutim, nije mogao da spreči izjednačenje u 30.minuti kada ga je savladao Damir Gredelj.

U 39.minuti Dejan Đurkić je „dubinskom“ loptom sa oko 40 metara uposlio Đorđa Kreću, koji donosi novu prednost izabranicima novog trenera Gomjeničana Igora Mršića.

U nastavku tim Amira Kaltaka je došao do poravnanja u 50.minuti, kada se Gredelj drugi put upisao u listu strijelaca.

FK Gomjenica: OFK Brdo(Hambarine) 2:2(2:1)

Stadion: „kod Celpaka“
Gledalaca. 40
Sudija: Nemanja Davidović (Prijedor)
Strijelci: Stojnić u 2. i Kreća u 39. za Gomjenicu, a Gredelj u 30. i 55.minuti za OFK Brdo