prijedorgradorg-gornja-ravska-paketici-1Predstavnici Gradske uprave posjetili su pred kraj 2016. godine Gornju Ravsku, i tom prilikom uručili novogodišnje paketiće za 30 djece koja žive u ovom selu.

Poklone im je uručio Rade Aleksić, šef Odsjeka za mjesne zajednice grada Prijedora, koji je napomenuo da je ovo već treća godina kako se na ovaj način uljepšavaju praznici mališanima koji žive u jednom od najudaljenijih prijedorskih sela.

– Mislim da je vrlo dobro što Gradske uprava prepoznaje i sredine udaljene od grada, i to je dobar znak saradnje Gradske uprave i mjesne zajednice, kao i znak podrške djeci i omladini ovog sela – rekao je Aleksić.

Područno odjeljenje OŠ „Mladen Stojanović“, Ljubija, u ovom mjestu pohađa šestoro djece, a njihova učiteljica Tanja Rajilić izrazila je nadu da će i buduće generacije djece u ovom selu dobijati ove paketiće.

– I ovo malo nama jako puno znači. Djeca su se puno obradovala svemu ovome i drago mi je što su im i na ovaj način uljepšani predstojeći praznici – navela je Rajilićeva.

Tekst/video-RTV Prijedor
Foto – www.prijedorgrad.org

prijedorgradorg-gornja-ravska-paketici-2 prijedorgradorg-gornja-ravska-paketici-3 prijedorgradorg-gornja-ravska-paketici-4 prijedorgradorg-gornja-ravska-paketici-5

Povezane vijesti

PRIJEDOR: IZVIĐAČI IZ JUŽNE KOREJE NA PRIJEMU KOD ... Gradonačelnik Prijedora Milenko Đaković primio je danas četvoročlanu delegaciju Saveza izviđača Južne Koreje koji su u Prijedoru boravili kao gosti Iz...
KOZARAC: ODRŽANA TRADICIONALNA SMOTRA FOLKLORA – F... U organizaciji Kulturno-umjetničkog društva "Kozara" iz Kozarca, u ovom mjestu je protekle subote održana Šesta tradicionalna "Smotra folklora" na koj...
PRIJEDOR: STIGLO 45 DJECE SA KOSOVA I METOHIJE – F... Prijedor je i ove godine domaćin osnovcima sa Kosova i Metohije. Sinoć je u naš grad stigla grupa od 45 učenika i 3 nastavnika iz južne srpske pokr...
GORNJA RAVSKA: ZAVRŠENA NASTAVA – UČENICI OBILJEŽI... U svim osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj u petak je završena nastava. Naša ekipa i ovoga puta boravila je u najudaljenijoj područnoj ...
MATURSKO VEČE OSNOVNE ŠKOLE „PETAR KOČIĆ“ – FOTO –... Proteklog četvrtka su nastavljene maturske proslave učenika prijedorskih Osnovnih škola. Maturanti OŠ „Petar Kočić” proslavili su kraj školovanja. ...
MAJKAMA S LJUBAVLJU: UČENICI OŠ „JOVAN CVIJIĆ“ BRE... Zbog izuzetno važnog uticaja porodice u društvu, uticaja majke, značaja majčinstva i majčinih veza sa djecom, učenici Osnovne škole „Jovan Cvijić“ u B...
ODRŽANA TRADICIONALNA PRIREDBA U LJUBIJSKOJ ŠKOLI:... U decembru kad nam dođe zima ljuta, Djeda Mraz nas obraduje više puta... Djeda Mraz je ovoga puta obradovao mališane Ljubije, učenike od prvog do p...
PRIJEDOR: PRETILA DJECA NA JAHORINI – VIDEO Put Jahorine krenulo je četrdeset četvoro pretile djece iz Prijedora i Kozarske Dubice koja će tokom desetodnevnog boravka na toj planini, poznatoj i ...