rudar prijedor-sloboda-prijateljska-rezultat (1)U „generalnoj probi“ pred početak drugog dijela prvenstva Premijer lige BiH, fudbaleri Rudar-Prijedora su doživjeli poraz od Slobode iz Novog Grada.

Konačan rezultat ovog prijateljskog susreta igranog na stadionu u Ljubiji pred stotinjak gledalaca glasio je 3:4 (2:1).

Prijedorčani su odigrali dva različita poluvremena, prvo u kojem su bili apsolutno bolji rival i gdje su trebali imati veću prednost od 2:1, i drugo gdje su Novljani pokazali da se radi o kvalitetnoj ekipi i gdje su došli do preokreta i pobjede.

Strijelci za Rudar-Prijedor bili su Antonić u 20. te Kantar u 25. i 75. minuti, dok su za Slobodu pogađali Brkić u 31. Mustedanagić u 67. i 83. te Stević u 69.minuti.

rudar prijedor-sloboda-prijateljska-rezultat (2) rudar prijedor-sloboda-prijateljska-rezultat (3) rudar prijedor-sloboda-prijateljska-rezultat (4)