U okviru 7. kola Prve lige Republike Srpske fudbaleri Rudar-Prijedora savladali su ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 2:0.

Junak pobjede i dvostruki strijelac bio je Komazec koji je pogađao na početku meča i početku drugog poluvremena.

Iskusni napadač je na najbolji način otvorio utakmicu za domaće pošto je pogodio mrežu Kozare u 2. minuti.

Novi pogodak, svoj četvrti u tekućem prvenstvu, postigao je u 48. minuti.

Na ovaj način Prijedorčani su ostvarili i šestu pobjedu i zadržali se na čelu tabele sa dva boda više od Radnika.

U narednom kolu rudar-Prijedor u subotu gostuje kod Borca u Kozarskoj Dubici.

Rudar-Prijedor: Kozara(Gradiška) 2:0 (1:0)