U derbi susretu 4. kola Druge lige Republike Srpske u futsalu-Grupa “Zapad”, ekipa Kluba malog fudbala “Prijedor” poražena je od KMF “Boračka” iz Gradiške rezultatom 0:2.

Duel dvije prvoplasirane ekipe mogao je da zadovolji oko 300 prisutnih gledalaca u dvorani “Mladost”.

Iako do pred sam kraj meča nije bilo pogodaka, vidjeli smo mnogo dobrih poteza, lijepih akcija, sjajnih udaraca i fenomenalnih odbrana Novakovića kod domaćih i Latinovića kod gostiju.

Upravo su golmani bili najbolji pojedinci ovog meča koji je riješen u posljednjih pet minuta.

Za “Boračku” je pogodio Marko Ćulibrk u 37. minuti.

Prijedorčani su pokušali stići do pogotka, pa je u posljednja dva minuta u igru ušao i drugi golman Burić koji ima sjajan udarac.

Napadali su domaći pet na četiri u polju, kružili loptom i šutirali prema Latinoviću, ali bezuspješno.

Igrao se posljednji minut susreta kada je do lopte došao Ilija Kovačević kojem nije bilo teško da pogodi praznu mrežu za konačnih 0:2.

Na kraju, aplauz prijedorske publike za obje ekipe i smjena na vrhu tabele.

“Boračka” je vodeća sa 10 a “Prijedor” nakon prvog poraza u sezoni drugi, sa devet osvojenih bodova.

KMF “Prijedor”: KMF “Boračka” Gradiška 0:2 (0:0)