Omarska – Sloboda Novi Grad 7-1

Stojnić, Rosić 2, Zdjelar, Krecelj, Vračar, Anđić – Grbić

Omarska: Jokić, Anđić, Višić, Nišević, Jokić Ma., Zdjelar, Gavranović, Vračar, Stojnić, Rosić, Panić.
Ušli: Drinić, Krecelj, Grahovac, Radanović M.

Omarska je u generalci potpuno nadigrala Slobodu iz Novog Grada i slavila ubjedljivo sa čak 7-1. Djeluje da je trener Vuleta dobro tempirao formu i da će Omarska spremno dočekati početak prvenstva. Danas je sve funkcionisalo kako treba, i u odbrani i u napadu, a posebno raduje činjenica da su mladi Vračar Milan i Stojnić pokazali da će se na njih moći zaista ozbiljno računati ove jeseni. Omarska je na poluvremenu vodila sa 2-0 pogotcima Stojnića i Rosića nakon uigranih akcija, a u nastavku je viđeno čak još šest golova. Moglo se vidjeti da je ekipa Omarske dobro i fizički pripremljena, te sa dosta optimizma ulazi u prvenstvo. Sa druge strane trener gostiju Jelisavac vjerovatno ima dosta briga pred početak prvenstva.

Sve u svemu, pripreme su faktički gotove, i već za sedam dana , sledeće nedjelje počinej prvenstvo. U Omarsku dolaze ambiciozni i pojačani Laktaši.