brdo-ravanU srijedu je odigrano „vanredno“ kolo u Regionalnoj ligi RS-grupa Zapad.

Ekipa OFK „Brdo“ na svom terenu dočekala je FK „Ravan“ te je zabilježila vrijednu pobjedu rezultatom 2-0(1-0).

Ofanzivna igra domaćih na početku meča isplatila se već u 7. minuti kada se Karupović dobro snašao u gužvi u šesnaestercu gostiju i pogodio za vođstvo od 1-0.

Do kraja prvog dijela igre „Brdo“ nije realizovalo nekoliko dobrih prilika za pogodak a u izglednim situacijama loše su reagovali Dedić, Komosar i Gredelj.

Nastavak igre donosi otvoreniju igru ekipe iz Međeđe što je ostavilo prostora za kontranapade izabranika trenera Fikića.

Jedan takav kontranapad urodio je plodom u 60. minuti kada je Komosar pretrčao više od pola igrališta, zaobišao golmana gostiju i postigao gol za domaće, ispostaviće se kasnije, za konačan rezultat od 2-0.

U narednom kolu OFK „Brdo“ gostuje ekipi „Progresa“ u Kneževu.