kk-shodan-turnir-brodProteklog vikenda u Brodu je održan međunarodni turnir pod nazivom “Sava Open 2016”, na kojem je učestvovalo preko 300 sportista iz 31 kluba.

Članovi Karate kluba „Shodan“ iz Prijedora učestvovali su na ovom takmičenju i ostvarili veoma dobre rezultate.

Aleksandar Topić je osvojio zlatnu medalju u borbama, dok je u katama zauzeo drugo mjesto.

Srebrne medalje su još osvojili Nikola Mrđa i Ozren Grujičić u borbama, dok su Marko Stanić i Ozren Grujičić osvojili bronzanu medalju u katama.

-Zadovoljan sam postignutim rezultatima naših takmičara. Karatisti „Shodana“ su redovni učesnici brojnih turnira odakle su uvijek vraćamo sa medaljama što mnogo znači za njihov dalji rad – rekao je Rajko Vučićević, prvi čovjek ovog kluba.