fsa prijedor-laus (1)Ekipa FSA Prijedor je pobjedom od 5:3 nad OFK Laušem završila ovu sezonu u Regionalnoj ligi RS-grupa Zapad na desetom mjestu sa 29 bodova i taj njen plasman ostaće na kraju nepromijenjen, bez obzira na rezultate posljednjeg kola u kojem je slobodna.

Po vrućini na stadionu „Poljana“ viđena je „kiša“ golova, a domaći su prvenstvo okončali sa maksimalnih pet u mreži rivala iz Banjaluke.

Zablistao je Vedran Kušmić, koji je ostvario het-trik.

Gosti su imali izjednačenje u 16.minuti na 1:1, kada je dvostruki strijelac Strahinja Nikolić prvi put pogodio cilj.

Uslijedila je serija golova izabranika trenera Nenada Bašića, kojima realizacija napada nije bila jača strana u dosadašnjem toku takmičenja.

Da su tako bili raspoloženi, gdje bi im bio kraj…

U 70.minutu vodili su sa 5:1 i protivnik je do kraja samo ublažio poraz.

fsa prijedor-laus (2)FSA Prijedor: OFK Lauš 5:3(2:1)

Stadion: „Poljana“
Gledalaca: 50
Sudija: Bojan Tovilović (Krupa na Vrbasu) 8
Strijelci: Kušmić u 2., 38., i 58. Čulić u 63. i Galonja u 70. za FSA Prijedor, a Nikolić u 16. i 79. i Plavšić u 82.minuti za OFK Lauš
Žuti kartoni: Čulić, Rudak (FSA Prijedor), Plavšić (OFK Lauš)