rudar prijedor-juniori-proljece 2016Juniori Rudar-Prijedors opravdali su epitet favorita u susretu sa vršnjacima iz ekipe Mladost Doboj Kakanj te su ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 4:0 u 16. kolu Omladinske Premijer lige BiH.

Mrežu gostiju načeo je Lajić u 23. minuti da bi prednost dva minuta kasnije udvostručio Davidović, koji je na ovom susretu igrao u vrhu napada zbog izostanka Ćatića.

Treći pogodak za domaće postigao je kapiten Gavranović, da bi u prvoj minuti nastavka svojim drugim golom na meču, Davidović postavio, ispostaviće se kasnije, konačan rezultat susreta.

Juniori
Rudar-Prijedor: Mladost Doboj Kakanj 4:0 (3:0)

Gledalaca: 70
Sudija-Dragan Skakić
Strijelci Lajić u 23., Davidović u 25. i 46. i Gavranović u 35. minuti

Dragić, Mandić (Čivčić), Lajić, Davidović, Gavranović, Muhić (Krneta), Kovačević, N.Radanović (D.Radanović), Trkulja, Vuković(Kuridža), Palić