fk gomjenica-pobjednik kupa grada prijedora (1)Fudbaleri Gomjenice opravdali su ulogu favorita u susretu finala Kupa grada Prijedora protiv ekipe Brzi iz Busnova te su na kraju slavili rezultatom 2:0 (1:0).

Izabranici trenera Mile Kotarana poveli su u 14. minuti susreta evro-golom Dejana Vasiljevića koji je na 30-ak metara od gola Torbice, zahvatio loptu „iz koljena“ i smjestio je u gornji desni ugao golmana ekipe iz Busnova za veliku radost Gomjeničana.

Iako je bilo izglednih prilika na obje strane, mreže su mirovale do 75. minuta kada je Branislav Kajtez, najbolji pojedinac susreta, postigao pogodak za konačnih 2:0.

Ekipa FK Gomjenice je nakon FK Rudar-Prijedora i OFK Brdo tako postala treći osvajač trofeja namijenjenog osvajaču Kupa grada Prijedora.

fk gomjenica-pobjednik kupa grada prijedora (2) fk gomjenica-pobjednik kupa grada prijedora (3) fk gomjenica-pobjednik kupa grada prijedora (4)