Fudbaleri “Rudar-Prijedora” deklasirali su “Drinu” iz Zvornika rezultatom 4:0 u susretu 20. kola Prve lige Republike Srpske.

Prijedorčani su odigrali možda i najbolju utakmicu ove sezone i revanširali se gostima za poraz u prvom dijelu sezone.

Meč je odlično počeo za domaće pa je Santos u 7. minuti nakon kornera Ivetića glavom pogodio za vođstvo.

Isti igrač je udvostručio prednost u 20. minuti kada je oko penaltika sjajno prevario odbrambenog igrača a potom savladao Drakulića.

Imali su domaći još jednu sjajnu priliku ali je golman gostiju izašao kao pobjednik u duelu sa kapitenom Prijedorčana Danilom Marmatom koji je mogao i morao bolje završiti dobru akciju.

Gdje su igrači “Rudar-Prijedora” stali u prvom poluvremenu, nastavili su u drugom.

Igrala se 56. minuta kada je Marmat izveo korner a Nemanja Marić bio najviši u skoku i pogodio za 3:0.

Konačan rezultat postavio je “rezervista” Glišić u 90. minuti.