Fudbaleri “Rudar-Prijedora” ostvarili su zasluženu pobjedu 2:0 protiv “Ljubića” iz Prnjavora u susretu 10. kola Prve lige RS.

Novim trijumfom izabranici trenera Savića ponovo su na čelu tabele pošto je “Leotar” osvojio samo bod na gostovanju kod “Sutjeske”.

Nakon početnog odmjeravanja snaga, Prijedorčani su bili mnogo bolji protivnik od gostiju iz Prnjavora.

Kao rezultat je stiglo i vođstvo u 42. minuti kada je iskusni Ivetić pogodio iz slobodnog udarca sa oko 20-ak metara.

U nastavku meča viđena je ista slika na terenu, a “rudari sa Sane” su pobjedu ovjerili u sudijskoj nadoknadi kada je nakon ubacivanja strijelac za 2:0 bio kapiten Pekija.

Rudar-Prijedor: Ljubić (Prnjavor) 2:0 (1:0)