U susretu 18.kola Regionalne lige RS-Grupa Zapad, ekipa FSA Prijedor je zaustavila lidera, do ovog kola vodeću ekipu Gorice iz Šipova, igrajući 1:1.

Prijedorčani su nastavili sa dobrim igrama ovog proljeća pa su poslije pobjeda nad Progresom i Ravni, “otkinuli” bod ekipi koja sa Karanovcem i Lijevčem vodi bitku za ulazak u Drugu ligu.

Oba suparnika imala su periode dobre igre na ovom meču a golovi su stigli u samom finišu.

Gosti su poveli preko Kljajića u 82.minuti a izjednačio je Drinić pet minuta kasnije.

Ako se “sabere i oduzme” sve viđeno, ovakav rezultat je najrealniji odnos snaga na terenu.

Sa sedam osvojenih bodova u prva tri proljećna kola ekipa FSA Prijedor zauzima visoko 4.mjesto na tabeli(26 bodova) i možemo slobodno reći, do sada je ispunila očekivanja u ovoj sezoni.

FSA Prijedor: Gorica (Šipovo) 1:1 (0:0)