Ekipa Savia Transporti iz Novog Grada pobjednik je Turnira u malom fudbalu „Prijedor 2018“ koji je u subotu uveče završen u našem gradu.

Njima je za trijumf pripala novčana nagrada od 5.000 KM.

U finalu su slavili protiv ekipe Čelinac rezultatom 6:3.

Pametnom igrom Novljani su neutralisali najjače oružje protivnika, pas igru, a bili su opasni iz kontranapada.

Uz veću podršku sa tribina dvorane „Mladost“ držali su svoj ritam i povećavali prednost te su na kraju zasluženo slavili.

Čelincu je pripala nagrada od 2.000 KM.

U susretu za treće mjesto Penda Bistrica je slavila rezultatom 3:2 protiv Grila Pikant i osvojila 1.000 KM.

U finalu turnira u kategoriji veterana ekipa FSA Prijedor je sa 6:3 slabila protiv AM Sport Banja Luka.

Junak je bio Borislav Mikić sa 4 pogotka.

Gradonačelnik Prijedora Milenko Đaković, koji je prisustvovao finalnom susretu, izrazio je zadovoljstvo što je turnir ispunio očekivanja ljubitelja malog fudbala.

Direktor dvorane Darko Stojanović je rekao da je takmičenje proteklo bez ikakvih problema i da su svi zadovoljni, kako igrači, tako i publika.