gomjenica-knezopoljac-manjak igracaNavikli smo da se na jednoj fudbalskoj utakmici u istom trenutku na terenu nađe po 11 igrača iz svake ekipe.

Nekada se desi da neko bude isključen ili se povrijedi nakon što se iskoriste sve zamjene pa ih onda bude i manje.

Međutim, nije baš uobičajeno da utakmicu u jednoj ekipi počne samo 8 fudbalera (7 igrača + golman).

Jedan takav, apsurdan, slučaj upravo se događa na utakmici Četvrte lige FSP Prijedor u kojoj ekipa Gomjenice dočekuje Knežopoljac iz Knežice.

Naime, gosti su prvo stigli sa samo 5 igrača i golmanom pa je utakmica kasnila 15-ak minuta kako bi stigla još 2 igrača i time se stekli minimalni uslovi za početak meča.

Nakon prvih 20-ak minuta rezultat na ovoj utakmici je i dalje bio 0:0 jer domaći fudbaleri, iako u velikoj brojčanoj prednosti, nisu uspjeli doći do pogotka.

Da li je utakmica privedena kraju, ili se možda neko „povrijedio“ ili bio isključen u redovima gostiju, što bi dovelo do prijevremenog završetka, saznaćete malo kasnije.