rtrs-borac-rudarprijedorIako su fudbaleri Rudar-Prijedora ispali u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine nakon dva poraza od banjalučkog Borca, Prijedorčani mogu da budu zadovoljni.

Nakon poraza od 0:1 u prvom meču u Omarskoj, izabranici Daraka Nestorovića su na revanš u Banjaluku otputovali bez „bijele zastave“, a svojom otvorenom igrom mogli su biti zadovoljni gledaoci na stadionu a naročito grupa najvatrenijih navijača zeleno-crnih, popularni „Alkohol bojsi“.

Rudar-Prijedor je poveo golom Devušića da bi Banjalučani do kraja prvog dijela izjednačili a u nastavku, novim golovima, riješili pitanje pobjednika.

Ipak, najljepši trenutak utakmice odgodio se u 76. minuti kada je Saša Stijepić postigao pravi evro gol.

Nakon jednog kontranapada, napadač Prijedorčana je sa dvadesetak metara „ljevicom“ pogodio mrežu domaćih tako što je loptu „smjestio pod prečku“ a golman Runić je paradom samo uljepšao ovaj pogodak.