stk prijedor-podmladak-muskiFOČA – TOP 8 ZA KADETE I KADETKINJE BiH
Na takmičenju TOP 8 za kadete i kadetkinje održanom u Foči među 16 najboljih kadeta i 16 najboljih kadetkinja takmičilo se troje prijedorskih mladih stonotenisera.

U prvoj kvaltetnoj grupi TOP 8A za kadete takmičio se Petar Vučković i zauzeo peto mjesto a u drugoj kvalitetnopj grupi TOP 8B takmičio se Pavle Puzigaća i sa sedam pobjeda u sedam mečeva osvojio prvo mjesto. Desetogodišnja Marija Gnjatić koja je inače mlađa kadetkinja u TOP 8B za kadetkinje osvojila je odlično treće mjesto.

BANJALUKA – MEĐUNARODNO VETERANSKO PRVENSTVO BANJALUKA 2014
Na ovom turniru nastupilo je stotinjak takmičara iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i BiH. Iz Prijedora na ovom takmičenju su nastupili Milenko Vujičić, Brane Zdjelar, Dragoslav Savanović , Miroslav Bojić i Slavko Antonić. Najuspješniji je bio Slavko Antonić koji je u paru sa Dušanom Stevanovićem iz Zenice zauzeo treće mjesto i bronzanu medalju a pojedinačno se plasirao među osam najboljih.