Fudbaleri Krupe savladali su Rudar-Prijedor i u revanš utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Nakon 3:0 u Prijedoru, igrači trenera Slobodana Starčevića slavili su na domaćem terenu rezultatom 3:2 (2:1).

“Rudari sa Sane” su poveli golo Lolića u 28.minuti a izjednačio je Koljić dva minuta kasnije.

Napadač domaćih je postigao još dva gola, na isteku prvog i samom početku drugog dijela igre za svoj het-trik i visokih 3:1.

Prijedorčani su uspjeli da ublaže poraz u sudijskoj nadoknadi pogotkom Jandrića.

Ekipa Krupe tako se sa dva trijumfa našla među četiri najbolje ekipe u BiH.

Krupa: Rudar-Prijedor 3:2 (2:1)

Krupa na Vrbasu
Stadion: FK Krupa
Gledalaca:150
Sudija: Tomislav Čuić (Tomislavgrad)
Strijelci: Koljić u 30., 45. i 46. za Krupu, a Lolić u 28. i Jandrić u 90+1.minuti za Rudar-Prijedor
Žuti kartoni:Vukotić, Palić (Krupa), Marić, Šakić (Rudar-Prijedor)