Sloga iz Rakelića je remijem protiv Gorice 1:1 propustila priliku da se pobjedom oprosti od svojih navijača na stadionu u Saničanima u jesenjem dijelu prvenstva, u kojem je opravdala očekivanja.

Domaći su u nekoliko navrata ugrozili gol veoma dobrog čuvara mreže rivala Radovana Ilića, a do vođstva su stigli u 49.minuti.

Centaršut najboljeg igrača susreta Duška Stankovića sa lijeve strane iskoristio je Srđan B.Torbica na “prvoj” stativi i rutinski pogodio za 1:0.

U 77.minuti Milan Čačić je u svom šesnaestercu igrao rukom, a sudija Saša Misimović iz Gradiške opravdano pokazao na “bijelu tačku”.

Stanko Malinović je bio siguran izvođač najstrože kazne i, savladavši golmana Mitra Unijata, donio bod gostima iz Šipova.

Sloga (R): Gorica 1:1(0:0)

Saničani
Stadion: FK Sloga Rakelići
Sudija: Saša Misimović (Gradiška) 7
Strijelci: Srđan B.Torbica u 49. za Slogu, a Malinović (iz penala) u 77.minuti za Goricu
Žuti kartoni. Kecman, B.Tambić, Stanković (Sloga), Marić, Ivić (Gorica)