Drugom ovosezonskom pobjedom u gostima Sloga je kao povratnik među regionalce sa Zapada obradovala svoje vjerne navijače i, mada još nije završen prvi dio takmičenja, u njemu u potpunosti ispunila očekivanja.

Trijumf ekipe iz Rakelića u Međeđi od 3:0 najavio je u 35.minuti Siniša Objedović, kada je, poslije kornera na drugoj stativi prebačenu loptu zahvatio i poslao iza leđa golmana Emira Krivdića.

Najzapaženiji na terenu bio je neuhvatljivi Goran Tadić, koji je osigurao i prvi trijumf u gostima ove sezone protiv Milana iz Kosjereva.

U 61.minutu iskoristio je dobar degažman svog golmana DraškaTice i u kontranapadu zatresao mrežu domaćina.

Osam minuta kasnije “komandant” odbrane Rakelićana Milan Čačić presjekao je akciju rivala i pravovremeno uposlio Tadića koji je ponovo pobjegao svojim čuvarima i “ovjerio” tri boda Sloge.

Ravan: Sloga (R) 0:3(0:1)

Stadion: Ravni u Međeđi