Ekipa FSA Prijedor se provela “kao bosa po trnju” na gostovanju kod Lijevča u Novoj Topoli.

Domaći su slavili sa visokih 8:2 (4:0).

Prijedorčani su došli bez nekoliko standardnih prvotimaca, pa se i u tome može tražiti razlog visokog poraza.

Mrežu gostiju načeo je Tomić u 15. minuti, Perić je nakon pola sata udvostručio prednost.

Do kraja prvog dijela igre precizni su bili Erceg iz “slobodnjaka” te Đukanović za rezultat na poluvremenu od 4:0.

Dumonić je povisio na 5:0 u 48.minuti da bi Kobas pet minuta kasnije postigao prvi pogodak za FSA Prijedor.

Igrala se 66.minuta kada je Dumonić postigao svoj drugi pogodak a Mršić je u 73.minuti pogodio za goste.

Za konačnih 8:2 pogodili su Knežević i Daljević u posljednjih pet minuta susreta.

Lijevče: FSA Prijedor 8:2 (4:0)

Nova Topola
Stadion: FK Lijevče
Gledalaca: 50
Sudija: Vojislav Gajić (Banjaluka)
Strijelci:Tomić u 15., Perić u 30., Erceg u 41., Đukanović u 43., Dumonić u 48. i 66., Knežević u 86. i Daljević u 88. za Lijevče, Kobas u 53. i Mršić u 73.minuti za FSA Prijedor
Žuti kartoni: Klisara, Ilić (Lijevče), Lajić (FSA Prijedor)