U komšijskom derbiju u Kozarskoj Dubici viđena je prava prvenstvena utakmica u kojoj je Borac ostvario i treću uzastopnu pobjedu savladavši ekipu FSA Prijedor sa 3:2.

Trijumf izabranicima trenera Bojana Ranilovića donio je najbolji na terenu, Nebojša Adžić, koji je minut prije kraja regularnog toka, poslije kornera Nikole Pekića zatresao protivničku mrežu.

Utisak je pokvario slabi sudija Milan Simić, pošto je u finišu susreta isključio dva igrača gostiju, zbog parnih kartona, prvo Srđana Čulića, a potom i legendarnog Borislava Mikića, kojeg je objektivna dubička publika aplauzima ispratila u svlačionicu.

Borac (KD): FSA Prijedor 3:2(1:1)

Kozarska Dubica
Stadion: FK Borac
Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) 5,5
Strijelci: Zakić u 2., P.Pralica u 65. i Neb.Adžić u 89. za Borac, a Mikić u 20. i Karupović u 77.minuti za FSA Prijedor
Žuti kartoni: O.Pralica (Borac), Bujić, Mikić, Čulić, Drinić, Đenadija (FSA Prijedor)
Crveni kartoni: Srđan Čulić (FSA Prijedor) u 80. i Borislav Mikić (FSA Prijedor) u 85.minuti